Aziatische skincare: de trend waard?
Wie een beetje op de hoogte is van de beauty wereld, zal het vast niet ontgaan zijn dat de aziatische skincare helemaal hot and happening is. Vandaag vertel ik jullie wat ik van deze trend vind.
.png)
Ik heb al meerdere maskers getest op dit continentale gebied. En ik moet zeggen dat de Aziatische skincare me goed verrast heeft.
Deze variant is dan ook lekker betaalbaar en te koop bij de action! Geloof iets van €0.59 ( uiteraard pas ik het aan mochten we nog bij de action komen dit weekend en het klopt niet ).
Ik was vooral benieuwd of ik zo’n mooie stralende zacht kreeg, net als de aziaten.
Ik moet zeggen dat ik nog geen Aziatische huidje heb, maar mijn huid is wel onwijs zacht geworden na het masker.
Ook het andere masker wat ik gebruikt heb, maakte mijn gezicht lekker zacht.
Ik kan het dus ook echt aanraden!
Gebruiken jullie ook wel eens Aziatische skincare?
8 gedachten over “Aziatische skincare: de trend waard?”
Sommige zijn wel fijn en sommige ook niet bijzonder
Een mooie prijs voor een buitenlands product. Er zijn veel mensen die het nog niet hebben gevonden, dus een goede tip 😉
ik kende dit niet maar het klinkt in ieder geval veelbelovend
De maskertjes die ik (heel af en toe) gebruik komen meestal van de DM in Duitsland, daar hebben ze enorm veel keuze! Ook niet duur, al moet je er wel even voor naar Duitsland 😅
Nog niet gebruikt. Stiekem ben ik dan toch een beetje wantrouwend naar de ingrediënten. Misschien onterecht. Gebruik zelf bijna nooit maskertjes (te ongeduldig)
Dat klinkt zeker een erg goed dus!
Ik heb nog nooit producten van Koreaanse afkomst gekocht. Misschien moet ik dat ook maar eens doen!
Liefs,
Elles
Mijn jongste dochter doet dat. Ze koopt haar spullen online in Korea. Ze is ook dol op Koreaanse drama’s.