Wie van de lezers ook mama/papa is, zal het herkennen..Van die ongelukjes die in een klein hoekje zitten.
En geschaafde knie, splintertje, noem maar op. Overal kan het gebeuren dat je kind valt of iets. Ook school kunnen kinderen af en toe de brokkenpiloot uithangen. Ik denk dat een hoop ouders dat met mij kunnen beamen 😉

Hier en bij de basisschool lopen redelijk wat katten rond, dus wij zijn altijd voorbereid op valpartijen en hebben dan ook standaard de artikelen van de foto in huis staan. Ondanks dat wel een verband doos hebben staan, hebben we hier het brokkenbakje ( indd van brokkenpiloten 😉 ) van gemaakt. Zodat wel gelijk alles in 1 bakje bij de hand hebben als we een kapot knietje of iets in die richting hebben.
Uiteraard gaan wij in 9/10 naar de huisarts. Sowieso als er wat op school gebeurt is. Beter een keer teveel dan te weining natuulijk!
Bij een geschaafde knie hoeft een doktersbezoek vaak niet natuurlijk.. Gewoon kijken hoe het gaat met je kind en wat het zelf aangeeft ook 🙂
Wat hebben jullie standaard in huis voor dit soort situatie’s?
23 november 2019 om
Het brokkenbakje! Wat een toffe naam. Hier vooral pleisters en koelingszalf voor brandwondjes (bak nogal veel en zit met m’n vingers weleens aan de hete vormen of oven).
21 november 2019 om
Joh, ik heb een hele apothekersvoorraad. Maar ik heb dan ook heel vaak wat, haha.
21 november 2019 om
Wij hebben altijd pleisters in huis, maar ook steristrips en natuurlijke zalf voor de wondjes.
21 november 2019 om
We hebben hier ook een standaard ‘bak’ met pleisters, gaasjes etc erin, dat voldoet meestal wel 🙂
20 november 2019 om
Ik heb altijd een EHBO-kistje gevuld met pleisters…
20 november 2019 om
hier ook een ehbo doos en extra pleisters en vallen en stoten gel
20 november 2019 om
Ik heb zelf echt veel te weinig in huis voor als er iets gebeurt, maar ik woon ook praktisch naast de apotheek!
20 november 2019 om
Pleisters en hechtpleisters, vooral voor mezelf want ik verwond me nog wel eens. Wat bedoel je met katten die rondlopen en valpartijen? Krabben deze dan?
21 november 2019 om
Nee, maar die zeiken soms de hele boel onder op straat.. Vooral zwerfkatten.. Dan is ontsmetting snel bij de hand hebben wel handig.. zelfs bij schaafwonden 😉
19 november 2019 om
Ik heb van alles en nog wat in huis, onder andere essentiële oliën, naast standaard dingen als pleisters
19 november 2019 om
Ik heb verschillende soorten pleisters en die speciale spray als je je verbrand heb. Zou wel iets meer in huis moeten halen eigenlijk.
19 november 2019 om
Bij een schaafwonde doe ik altijd flamingo hydro of isobetadine gel en jelonet gaasjes dit zorgt voor een mooie wondheling en meer comfort
19 november 2019 om
Hier ook een heuse EHBO-koffer in huis. Voornamelijk pleisters (iets met 5 katten) zitten erin.
19 november 2019 om
Ik vond altijd jodium of een ander ontsmettingsmiddel om de wand schoon te maken erg belangrijk. En dan op de tweede plaats goede pleisters.