Lekkere thee getest
Ik mocht van theefit thee gaan proeven en omdat deze toch wel thee junk dat helemaal niet erg vond ging ik gelijk de waterkoker aanzetten toen ik de thee binnen kreeg.
Ik kreeg de sparkley amber en de Wizzy Wobble.
Sparkley amber:
Sparkly Amber is een zeldzame gele thee met een frisse en vol zachte smaak. De unieke aard en hoge kwaliteit van deze gele thee doet eer aan onze Premium lijn en is echt om van te genieten.
Gele thee is relatief onbekend, omdat het slechts in 4 provincies van China geproduceerd wordt. Dit komt omdat het maken van gele thee een zeer moeilijk en tijdrovend proces is
De bereiding van gele thee is nagenoeg gelijk aan groene thee, echter worden na het drogen de theebladeren langzaam gestoomd voordat ze onder een vochtige doek worden gelegd. Deze stap die de gele thee zo karakteristiek maakt wordt door de chinezen “ Men Huang” genoemd, wat geelstoven betekend. Tijdens dit proces absorbeert de thee zijn natuurlijke aroma weer en neemt de geur en zoetheid geleidelijk toe.
Deze thee vond ik werkelijk heerlijk. Ik ben zowieso al gek op groene thee en deze heeft daar wel wat van weg moet ik eerlijk zeggen.
Rashel nam een kopje thee van de Wizzy Wobble
Wizzy Wobble is een heerlijke kruidige mix vol van smaak bedoelt om je op elk moment van de dag een lekkere opkikker te geven. Verschillende smaaktinten van vanille, gember en zoete kaneel dansen bij elke slok over je tong. Wizzy Wobble is een beetje gek, maar super lekker!
Wizzy Wobble bevat de volgende kruiden:
Gember, nootmuskaat, koriander, kaneel, zoet bramenblad, rosa peper, zonnebloembloesem en natuurlijk aroma.
Deze heeft ook een lekkere smaak alleen er stond op dat er natuurlijke aroma’s inzitten en dat houd meestal in “verborgen suikers” dus ik heb het bij een paar slokjes gehouden maar was onder de indruk!
Ik ga zeker nog wat meer producten van hun proberen want ben wel heel nieuwsgierig geworden 😀
Kennen jullie de site en deze thee?
4 gedachten over “Lekkere thee getest”
Leuk dat je thee mocht testen. Vroeger hield ik van thee. Tegenwoordig alleen koffie. X
ook heel lekker toch!! hier beide!! xx
Ik ken de thee niet maar ben nu wel benieuwd. Vooral na de “gele” thee. Mijn dochtertje van twee is gelukkig ook al een echte theeleut.
oh heerlijk zo klein nog en dan al lekker aan de thee :D. Mijn oudste dochter was ook 2 toen ze aan de thee ging!!