oke hij is roze..
hij is heel roze hahaha, maar had ff zin om eens weer een lekker zuurstokken gevalletje kwa layout erin te gooien en dat is me aardig gelukt!!
het glazuur springt nog net niet van je tanden af hoorde ik hier zeggen 😀 maar voor nu is deze lay weer ff lekker fris en fruitig 😀
Zo kort maar krachtig:P
21 gedachten over “oke hij is roze..”
Leuk, lekker fris 🙂
Jaja, weer mooi gemaakt. The pink ladie haha.
Ooh wat is hij leuk zeg! Ziet er echt super uit 😀 Vind de achtergrond ook heel leuk!
hahah zo rachie wat dachie we gaan ff los 😛
nou roze of knal roze vind hem onwijs weer
mennnnn zonnebrilll nodig hahaha nee geintje wijffie hij is zoet dat zeker maar jij heb altijd wel een roze bende op het internet 😀
oke hij is f*king roze ja hahahah gaaf!!!
Ik vind hem heel erg mooi! 😀
Ik vind hem ook erg leuk! 🙂
Ik ben gek op roze dus ik vind hem super!
Oeh wauw, heerlijk! 😀
Wouww haha hij is zeker roze maar heel top:)
ik hou van roze en je achtergrond ben ik gewoon verliefd op 😀
nice moppie weer, zit je ook lekker te turen naar de regen haahha wat een kut weer he
Leuk! ^_^
Ik vind het super geweldig! Lekker girly girl! Heel leuk en mooi gedaan. En je nagels zijn zo gaaffffff!
Heerlijk!! Kan nooit te roze zijn! OK misschien wel, maar dit roze is mooi zacht, met wit en grijs. Love it!
Wat een leuke foto van jullie 3-en!
I like it!!
Ik vind het een prachtige layout, heb ook zo’n soort kit. Vind m erg lief!:D
Ik vind je lay heel gaaf! Leuke foto van jou met je kids 🙂
ik vind hem weer hartstikke cool geworden. jij hebt toch ook zoooo’n mega inspiratie iedere keer! echt knap gedaan!
met deze vrolijke lay out houden we het zomergevoel nog even vast (voor zover deze er uberhaupt was deze zomer… grmbl..)