Op een bankje met Nio, en kletsen #WEEKVLOG
Het is weer woensdag, dus tijd voor onze wekelijkse weekvlog. Op een bankje met Nio, en kletsen…
We zijn ook nog naar Leidschenhage geweest maar daar niet gevlogt. Het is weer een bij elkaar geraapt zooitje om het zo maar te zeggen!!
Tot volgende week!!
6 gedachten over “Op een bankje met Nio, en kletsen #WEEKVLOG”
Blijft leuk om op deze manier een inkijkje te krijgen in jullie leventje! En ja, een bank kopen, wij hebben een hoekbank gekocht bij de Ikea voor ons vakantiehuisje en dat had wel even wat voeten in aarde voor we eruit waren welke het moest worden.
Hoe is de nieuwe mall in Leidsenhage geworden? Echt jammer dat alles nu alleen op afspraak gaat,want ben zo benieuwd
Een bank kopen valt niet mee. Mijn man en ik kochten uiteindelijk online een Ektorp bank bij Ikea die gelukkig een succes blijkt.
Wij hebben een jaar geleden een hoekbank gekocht een hele grote. Erg blij mee.
een bank kopen ! dat is bij ons altijd een operatie die een half jaar duurt. Ik heb 1 x sokken bij d eAction gekocht, maar die waren echt beroerd slecht 🙂
hahah hier ook want er samen uit komen…pff hahah