Recept : naar eigen hand gezette ceasersalade met krokante kip
Wat leuk! plaats gister een foto op instagram van mijn “diner” en van alle kanten kreeg ik gelijk berichten voor het recept :). Het stelt niet veel voor en was voor mij een probeersel en nieuw maar super lekker!!
Nodig:
Rucola sla
Tomaatje
komkommer
Gekookt ei
los geklopt ei
Kipfilet
Ceaser dressing en honingmostersaus dressing
Zakje verstegen krispi voor vlees en vis “gember en dragon”
De kipfilet is het meeste werk eigenlijk, je klopt een eitje los, haalt daar de kipfilet doorheen en dan door het zakje verstegen krispi en bakt hemΒ in een beetje olie of boter in de pan.
De tomaat en de komkommer snij je in kleine stukjes, de rucola sla leg je op je bord, dan de tomaat en komkommer eroverheen, dan een beetje ceaser dressing en hongingmosterd dressing en dan een paar stukjes klein gesneden kip erdoor. eitje erbij en beetje peper en zout als je dat lekker vind en gij is klaar π
Wat ik al zei het was voor mij een probeersel en de kip viel erg in de smaak bij de rest!! je kan zelf ook de kip kruiden en dan even door de ei, bloem en fijn gestampte cornflakes halen voor een knapperig randje π
5 gedachten over “Recept : naar eigen hand gezette ceasersalade met krokante kip”
Ziet er heeeerlijk uit!
Hmmm, looks good. Ik ben een groot fan van ceasersalades dus dit lijkt me echt een toprecept.
testennnn π nee hij is super en de kip helemaal!!!
Oew, ziet er goed uit! π
thnx! was heerlijk!!!