weekend notd-tje
Lekker he het gevoel hebben dat het vrijdag is:D vandaag heb ik een mama-dagje in de planning gegooit, dat houd in een lekker dagje rommelen in huis. Nageltjes doen, wasje doen je kent het wel.
Maar even een notd-tje online gooien, ze zijn niet spectaculair maar vond ze wel lekker rustig zo na afgelopen dagen met de kleur lust in mud te hebben gelopen van catrice.
Deze heb ik gedaan met gosh nail tip white-ner en een barock lakje van catrice van de nieuwe collectie. De vlindertjes komen natuurlijk van een konad image plate 😀
Rest mij weer te melden “iedereen een fijn weekend!!”
24 gedachten over “weekend notd-tje”
Ziet er toch leuk uit?Ik heb nu zelf ook een aantal stickers en vind het heerlijk om zo een beetje te spelen en te ontdekken op mijn nagels..
Hahahha heerlijk lekker wijf van me 😀
Ik vind jou ook heel lief heur (a)
Ga ik lekker ie-de-reen tegenspreken hier want ik vind ze namelijk helemaal niet zo denderend. Ik heb namelijk zoveel NOTD’s van je gezien dat deze me eigenlijk tegen valt. Je kan veel beter! Ik vind het idee erachter leuk, lekker neutraal en makkelijk te combineren maar het is net of je de nagels zelf heel snel snel hebt gedaan. (overgang van transparant naar witte tip enzo?) En ze lijken zo dik. Maar goed… ik zou het je altijd nog niet zo strak na kunnen doen 😛
Echt heel mooi zeg!
Vooral je pinkie!
Cool weer mop je nagels xxx
Wauw, mooie nagels. Geniet van het weekend..
Mooie nagels weer!! 😀
Fijn weekend!
Liefs, Lon
ze zien er super leuk uit hoor. je kunt het weekend goed in zo. fijn weekend dus
leuk met dat vlindertje!! hoop dat het weer een beetje meezit voor jullie het weekend 😀
je hoere nagels lol nee dit is beter als dat bruine waar je het over had 😉
fijn weekend moppie
Leuke nagels. Is het eigenlijk gezond om bijv elke weekend te doen voor je nagels? Gewoon een vraagje hoor haha.
Fijn weekend.
weet niet of het gezond is hahah maar heb deze week al 4x me nagels gedaan en zo blijven lekker bezig en ze blijven er gewoon op zitten dus mij hoor je niet 😛
Wat leuk gedaan, ik vind dat altijd weer knap om te zien dat iemand dat kan! Fijn weekend. 🙂
Oeh leuk gedaan zeg! Jij ook een fijn weekend, hopelijk hebben we wat beter weer 😛
3e x, die zijn leuk!
hahah je kwam elke keer in me spam terecht 😉
Die zijn leuk !
Ze zien er erg gaaf uit!
Ik bedoelde dus “Hey” haha
Ow die zijn leuk
Ziet er weer mooi uit, je hebt de foto ook leuk bewerkt ^_^Hery ennuh…nu heb ik jou eens getagged! 😛
Kijk deze zijn weer fun met die konad dingen 😀 fijn weekend kanjer
Wauw, ziet er weer gaaf uit Rach!